Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Webmaster
 4. »
 5. Pingru Web Giriş – Pingru İndir 2023

Pingru Web Giriş – Pingru İndir 2023

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 5 dk okuma süresi
627 0
Pingru Web Giriş

Pingru Web Giriş – Pingru İndir

Pingru web giriş nasıl yapılır? Pingru Nereden indirilir? Pingru Nedir? Gibi sorular son zamanlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda kısaca açıklayacağız. Pingru gizli hesapları görmek ve sosyal medyadaki takipçilerini hızla artırmak isteyen herkes için kullanılan bir araçtır. Bu sıra dışı yazılım potansiyel yeni takipçileri belirlemek ve hedeflemek için gelişmiş teknikler kullanır ve kullanıcıların erişimlerini genişletmek ve geliştirmeye olanak tanır.

Pingru ile kullanıcılar potansiyel takipçileri ile 3N sorusuna cevap bulabilir. Nedir 3N nerede, ne zaman ve Nasıl etkileşime gireceğini seçerek sosyal medya stratejileri üzerinde emin adımlarla ilerler. Sistem sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Pingru Instagram hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Pingru instagram gizli hesabı bulmak için öncelikle kullanıcının kullanıcı adı veya profilinin bağlantısını bulmanız gerekir. Bu bilgilere sahipseniz yapmanız gereken adımları sizlere yazımızın devamında belirtiyoruz.

 • Bilgisayarınızda Pingru web sitesini ziyaret edin.
 • Söz konusu hesabın kullanıcı adını veya profil bağlantısını girin ve “Ara” düğmesine basın
 • Pingru’nun arama işlemini çalıştırmasını ve sonuçları ekranda göstermesini bekleyin.
 • Başarılı olursa, seçilen Instagram kullanıcısının Profil sayfasındaki özel/gizli olarak ayarlanmış resimlerin bir listesini göreceksiniz.
 • Ayrıca her fotoğrafın üzerine tıklayarak daha büyük görüntüleyebilirsiniz. Aynı diğer herkese açık gönderilerde olduğu gibi!

Bu adımların instagram da gizli hesapları görmenizi sağlamasını umarız. Ama unutmayın ki Kullanıcılar çeşitli nedenlerle gönderilerini kimlerin göreceğini kısıtlayabildiğinden, özel içeriği ortaya çıkarmak her zaman mümkün değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=D3gXbSBImqU

PİNGRU

Pingru Giriş Nedir?

Instagram’da gizli olan profillerin içeriğini görmek için kullanılabilecek yardımcı 3. Parti uygulamadır. Pingru sayesinde Instagram’da profiller gizli olsa bile tüm içeriği görebilir pozisyona gelir. Pingru ile gizli profillerin hikayelerini, öne çıkanlarını, fotoğraflarını görebilir kısıtlamalar ortadan kalkar

Pingru’yu isterseniz web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz de hem Android hem de iOS uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz. Web, Android veya iOS uygulamaları fark etmeksizin Pingru her telefonda aynı özelliklerle çalışacaktır. Fakat ek ücretlendirme gerekirse iOS için fiyatlandırma çok daha farklı olabilir. Bu tür programları kullanırken kendi kişisel hesabınız yerine fake bir hesap kullanmanız önerilir. Çünkü bu tür uygulamalar hesabınızı çalabilir, farklı amaçlarla kullanabilir.

Pingru Web Giriş
Pingru Web Giriş

Pingru Instagram Ne İşe Yarıyor?

Pingru WEB uygulaması sayesinde Instagram’ın en gizli hesaplarını sadece birkaç arama ile anında görüntüleyebilirsiniz. Bir hesap gizli olsa dahi Pingru gizliliği aşar ve tüm hesabın içeriğini size gösterir. Pingru WEB uygulamasını kullandığınız zaman şu özelliklere sahip olursunuz;

 • Gizli profilin takip ettiği kişileri görebilme
 • Gizli profilin kimin takip ettiğini görme
 • Hikayeleri en son ne zaman paylaştığı
 • Öne çıkarılanlara en son hangi hikayeyi eklediği
 • Hangi fotoğraf veya diğer gönderilere etiketlendiği
 • Profilinde neler paylaştığını görebilme

Pingru WEB Güvenilir Mi?

Pingru birçok kullanıcı tarafından tercih edilse de kefil olunacak güvenlikte bir yazılım değildir 3. Parti yazılım olarak adlandırdığımız ve sisteminde açıklar barındırabileceği gibi kendi orijinal hesaplarınızla işlem yapmanızı önermiyoruz. Unutmayın ki illegalin her zaman zayıf bir yönü vardır. Hesaplarınız çalınabilir ve başka amaçlarla kullanılabilir.

Pingru Telegram Kanalı Nedir?

Pingru’nun şu anda bilinen bir Telegram kanalı yoktur. Pingru’yu tanıtır veya Pingru uygulaması olduğuna dair oluşturulan tüm Telegram kanalları yalan ve sahtedir. Bu tür kanallar aracılığıyla giriş yapacağınız uygulamalarda kişisel bilgileriniz çalınabilir. Eğer Pingru bir telegram kanalı oluşturursa bu konu da sizlere buradan duyuru paylaşacağız.

iLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILARIMIZ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir