Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Din
  4. »
  5. Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 4 dk okuma süresi
745 0
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri – Evli çiftler zaman zaman farklı sebeplerden dolayı kendine büyü yapıldığından şüphelenebilmektedir. Örnek olarak ani soğumalar yaşandığında, güzel giden bir ilişki aniden bozulduğunda insanların aklına ilk bu durum gelmektedir.

Her ne kadar büyüyü kimin yaptığını bilmek, bunu anlamak zor olsa da bunu bozmak için nelerin yapılabileceği yine önemli bir konudur. Unutulmaması gereken İslam’da büyünün haram olduğudur. Bu nedenle bundan uzak durmak gerekir. Büyüyü bozmak için okuyabileceğiniz pek çok dua vardır. Bunlar oldukça çeşitli olup bunlardan bir tanesi euzü besmele çekmektir. Sonrasında ise iki Kul Euzü okunmaktadır. Ayrıca euzü besmele çekme ardından iki kul euzü okumak da mümkündür.

Bunların dışında bir miktar su da alınabilir. Ardından bunun üzerine İhlas, Felak ve Nas sureleri okunmaktadır. Sonrasında ise büyü yapıldığı düşünülen kişinin bundan üç yudum alması, kalan ile de gusül etmesi söylenmektedir.

Ayrıca Sidr ağacının yedi tane yeşil yaprağının alınması, bunların ezildikten sonra suyla karıştırılması.; ardından üzerine Ayete’l Kürsi, Kul Euzü ve İhlas dualarının okunması söylenir. Bundan sonra 3 yudum alınmakta, kalan ile de gusül abdesti alınmaktadır.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Sadece eşler değil pek çok Müslüman zaman zaman kendisine büyü yapıldığından şüphe duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda büyü bozma duası nedir, nasıl edilir gibi sorular sorulabilmektedir. Yukarıda verilen dualar bu kapsamda okunabilir. Ayrıca şunlar da yine yer almaktadır:

  • La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir etme
  • Gün içerisinde kişilerin 500 kere la havle vela kuvvete illa billah söyleme
  • Üç kere salevat okumak, Fatiha, Ayete’l Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerini yedi kere söyleme

Büyü bozma duası nasıl okunur diyorsanız bunları da okumanız mümkündür. Bunun dışında Felak ve Nas sureleri, Ayete’l Kürsi de yine okunabilmektedir. Her birini düzenli bir şekilde etmek, aksatmamak tavsiye edilmektedir.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Büyüyü Kimin Yaptığı Nasıl Anlaşılır

İnsanlar kendine büyü yapıldığı zaman veya bundan şüphelendiği zaman aklına kimin kendine büyü yapığı sorusu da gelebilmektedir. Büyü yapmanın kim olduğunu nasıl anlarız her ne kadar sorulsa da  buna yanıt vermek oldukça zordur. Bunun yerine büyüyü bozmak için hangi duaların okunabileceğini bilmek daha önemlidir.

Bu konuda yukarıda verdiğimiz duaların her birini etmek mümkündür. Düzenli şekilde okumak her zaman önerilmektedir. Büyü nasıl anlaşılır diyorsanız bunu anlamanın farklı şekilleri vardır. Örnek olarak ilişki aniden bozulmuşsa, sağlık sorunu yokken aniden meydana gelmişse, ani şekilde uyku problemleri baş göstermişse ya da aniden işler ters gitmeye başlamışsa bu kapsamda düşünülmektedir.

Eğer kendinize büyü yapıldığından şüphe duyuyorsanız, büyü bozma duası olarak okunabileceği pek çok dua vardır. Bunların okunuşları yukarıda olduğu gibi olup kolay bir şekilde edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir