Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Volim Nedir? Volim Fiyatı Ne Kadar?

Volim Nedir? Volim Fiyatı Ne Kadar?

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 3 dk okuma süresi
945 0
Volim fiyat

Volim Nedir?

Volim Nedir? Volim Fiyatı Ne Kadar? Volim Nasıl İçilir? Antalya’nın serik ilçesinde Kırbıyık İçecek Dağıtım Pazarlama Turizm otel İnşaat Ticaret Sanayi A.Ş.’nin ürettiği Volim ismi ile piyasaya sürdüğü sırpça’da seviyorum anlamına gelen bir alkollü içecektir.

Volim Nedir İçinde Hangi Alkol Var?

Dünyada ve ülkemizde alkol tüketimi ve satışı yasal olarak serbesttir. Satışta olan alkollerden olan ve efsaneleri ile ünlenen volim içerisinde votka ve şarap bulunmaktadır.

İçeriğinde bulunan ve bilinen

  • Portakal, çilek, kavun, limon, vişne, tutti furtti, karpuz – çilek, yeşil elma, orman meyvelerinin aromaları
  • Su
  • Şeker
  • Votka
  • Şarap

Maddeler bulunmaktadır.

Volim Alkol Oranı Ne Kadar?

240ml miktarı olan volim akollü içecek içindeki alkol miktarı %14.4 ‘tür. her ne kadar tatlı, ufak ve şirin gözüken bir alkol olsa da çok fazla içilmesi sağlık açısından tavsiye edilmemektedir.

Volim Fiyat

Volim Yanında Ne Gider? Volim Ne İle İçilir?

Aromalı alkoller genel olarak yanında bir şey olmasına gerek olmaksızın içilebilir. Ama deneyimlerimize göre cips, badem, fındık, soslu fıstık, yer fıstığı, Yeşil elma ve çikolata ile içilebilir.

Alkoller ile diğer içeceklerin karıştırılması genel olarak karışımıza çıkan bir durumdur. Şunu bilmelisiniz karışım yaptığınız madde ile alkolün vücudunuza nasıl bir etki yarattığı bu durumların sakıncalı olabileceği ve tavsiye edilmediğini unutmayın ama tat olarak değiştirmek isterseniz redbull, vişne suyu gibi içeceklerle tadını değiştirmek isteye bilirsiniz.

Volim Kafa Yapar Mı?

Alkol oranı yüksek olan volim 250 ml de %14.4 alkol oranı ile sarhoş edebilecek kapasitede olup kişinin bünyesine göre değişen sarhoşluk kimisinde 1 şişe tüketiminde kimisinde 3 şişe tüketiminde sarhoşluk deneyimlene bilir.

Volim Kafa Yapar Mı?
Volim Kafa Yapar Mı?

Volim fiyat 2023

15 Ağustos itibarıyla yeni volim fiyatları; 24 cl volim 75,00 TL, 24 cl Çilek volim: 75,00 TL, 24 cl Meyve kokteylli volim 75,00 TL Volim fiyatları güncel olarak 75 tl’dir.

Volim Yasaklandı Mı?

Güncel olarak hala alkol piyasasında satışı mevcuttur. Herhangi bir yasaklama şuanda söz konusu değildir.

Volim zararları nelerdir?

Birebir sadece volim zararlı diyemeyiz ama alkolün genel olarak fazla tüketiminin sağlık problemlerine sebep olduğu bilinmektedir. Bu yüzden alkol tüketimine dikkat etmeli ve sağlığımızı korumalıyız.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir