Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Aile Tanismasında Ne Giyilir, Neler Konusulur

Aile Tanismasında Ne Giyilir, Neler Konusulur

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 6 dk okuma süresi
1054 0
Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Sevgilinizle bir sonra ki aşamaya adım atmak üzeresiniz. Evlilik kararı aldınız ve Ailelerle tanışma aşamasındasınız peki ya ‘’Aile Tanışmasında Ne Giyilir’’ nelere dikkat edilir? Sizler için ince ince araştırıp detayları ile bir özet çıkarttık

İşler ciddiye bindi, şimdi meşakkatli ama bir o kadar da güzel yola adım atmak üzeresiniz. İlişkinizde ailenizin özellikleri hakkın birçok detayı paylaşmış olsanız da evlenmeden önce aile bireyleri ile tanışıp yaklaşımlarını düşüncelerini öğrenmek çok önemli bir durumdur.

İnsanlar ilk tanışmalarında kılık kıyafet, konuşma, genel dış görünüşe çok dikkat eder bu sebeple sevgilinizin ailesi ile tanışma aşamasında bu konularda çok özenli olmak istersiniz.

İşte aile tanışmasında dikkat etmeniz gereken önemli ipuçları;

Kız Arkadaşın Aile Tanışmasında Ne Giyilir?

Bir erkeğin en zor sınavlarından olan kız arkadaşının ailesi ile ilk tanışma aşamasıdır. Stresin tavan yaptığı ve birçok kişinin bildiklerini bile unutabildiği bu tanışmalarda ne giyilir? Önceden planlanan ve planlandığı gibi gitmesi arzusu ile atılan ilk adımların içinde karar vermeniz gereken kıyafet seçimi için sizlere kombin önerilerimiz;

Bir akşam yemeğinde buluşacaksınız. Rengini mevsime göre belirleyeceğiniz, temiz ütülenmiş bir gömlek altına jilet gibi ütülenmiş kumaş pantolon bu pantolonun rengini gömleğiniz ile kombin yapıp örnek buz mavisi bir gömlek altına taba rengi bir kumaş pantolon siyah ya da taba bir kemer ile kombin yapabilirsiniz.

Daha rahat bir buluşma olacak ise aşırı rahat giyine bilirsiniz örnek olarak polo yakalı bir tişört veya spor bir gömlek giymek de özenli bir görünüm için iyi bir tercih olabilir.

Aile Tanışmasında Ne Giyilir
Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Kız Arkadaşın Ailesiyle Tanışmaya Giderken Ne Götürülür?

Aile tanışması kız arkadaşınızın ailesi ise tatlı ilk tercihimiz olabilir. Malum tatlı serotonin hormonunu arttırır. Rahat bir konuşma adına ülkemizin adetlerinde hediye olarak tatlı makul görünmektedir. Baklava Lokum vb. tatlıları tercih edebilirsiniz.

Aile Tanışmasında Ne Giyilir
Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Kız Arkadaşın Ailesiyle İlk Tanışmada Ne Konuşulur?

Erkeklerin ecel teri döktüğü oldukça gerildiği tanışmaların en gergin durumudur nelerin konuşulacağı babasının karşısında kullanacağınız kelimelere oldukça dikkat etmek gerekir. Özgüveninizi kaybetmeden rahat (ama çokta değil ☺ ) bir şekilde sorulara net cevap vermeniz doğru olacaktır. Karşıt görüş oluşturacak çatışma çıkartacak konuları sevgilinizden öğrenip bu konulardan uzak durmak tanışmanın selameti için iyi olacaktır. Tavsiyelerimizden bir diğeri ise asla olmadığınız bir kişi gibi davranmamanız.

Erkek Arkadaşın Ailesiyle Tanışmaya Giderken Nasıl Giyinilir?

Kız arkadaşın aile tanışmasında olduğu gibi Erkek tarafında gerçekleşecek tanışmada da özenli temiz güzel giyinmek çok önemli. Giyeceğiniz kıyafet aynı şekilde tanışmanın gerçekleşeceği ortama göre aile yapısına uygun kıyafet seçimi yapmalıyız. Abartıdan uzak sade şık duracak elbiseler tercih etmemiz doğru olacaktır. Örnek olarak elbise ya da şık bir pantolon üzerine güzel bir gömlek ya da bluz tercih edebilirsiniz.

Aile Tanışmasında Ne Giyilir
Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Erkek Arkadaşın Ailesine Tanışmaya Giderken Ne Götürülür?

Erkek arkadaşın ailesi ile tanışmaya tatlı çiçek gibi hediyeler götürülür ama size çok güzel bir öneride bulunacağız. Annesinin yani kaynana adayınızın gönlünü baştan fethetmek için müstakbel koca adayınızdan tüyolar alıp etkiyebileceğiniz bir hediye götürebilirsiniz. Mesela bir tablo vitrinde, konsol üstünde sergileyebileceği misafirlerin dikkatini çektiğinde gelinimin hediyesi diyebileceği bir hediye olabilir.

Aile Tanışmasında Ne Giyilir
Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Erkek Arkadaşın Ailesiyle İlk Tanışmada Ne Konuşulur?

Konuşmanızda dikkat etmeniz gereken en önemli detay abartılı kendinize uygun olmayan konuşma tarzından uzak durmalısınız. Özgün günlük yaşantınızda nasılsanız öyle olun ve davranın bu gelecekte çıkabilecek problemler için önemli bir adımdır. İlk tanışma olacağı için emin olun onlarda heyecanlı olacaklar doğal güzel sohbetler etme çalışın.

İlginizi Çekebilir >>> En Trend Kısa Saç Modelleri Kadın 2023 ”7” ÖNERİ

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir