Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sosyal Medya
 4. »
 5. TikTok videolarını en kolay yoldan indirme yöntemi

TikTok videolarını en kolay yoldan indirme yöntemi

Bilgifresh Bilgifresh - - 5 dk okuma süresi
865 0
TikTok video

TikTok videolarını en kolay yoldan indirme yöntemi Sosyal mecralarda en çok kullanılan programlardan bir olan TikTok ya da Çin’deki malum adıyla Douyin, Türkiye’de olabildiğince fazla alaka görüyor. Öyle ki meydana getirilen bir araştırmaya göre TikTok’u en çok kullanan ülkeler listesinde Türkiye üçüncü sırada yer alıyor. TikTok uygulaması, dünyanın çoğu ülkesinde kullanıldığı gibi 1 milyarı aşkın kullanıcıya haiz dev bir platform. Biz de Blog Artı olarak ülkemizde de etken olarak kullanılan TikTok video indirme konusu ile ilgili merak edilenleri ele aldık!

Öncelikle TikTok uygulamasının ne olduğunu özetleyecek olursak; TikTok, kullanıcılara kütüphanesindeki müzik, dizi ve film sahnelerinden sesleri kullanarak video oluşturma imkanı sunuyor. Uygulamayı kullanan kişiler 15 saniyelik olarak hazırlanan videolarla keyifli içerikleriyle dikkat çekiyor.

Uygulama üstünde öteki kullanıcılar tarafınca paylaşılan videoları indirmenin çok sayıda yolu bulunuyor. Çünkü kullanıcılar web üstünden ya da mobil tatbik ile değişik yöntemlerle video indirmeye gereksinim duyuyor. Bu yüzden de TikTok video indirme yöntemlerini ihtiyaca göre iki değişik şekilde ele alarak paylaşacağız. Sizin için makul olan tekniği seçerek TikTok uygulamasında dilediğiniz kişinin videosunu basit bir halde bilgisayara ya da cep telefonuna indirebilirsiniz. TikTok video indirme logosuz olarak derhal indirme işlemine adım atmak için yöntemler:

İnternet üstünden TikTok videolarını indirme

Uygulamadaki rastgele bir videoyu indirmenin en basit yolu web sitesi üstünden gerçekleştirilmektedir. Böylece rastgele bir tatbik oluşturmak ya da ek tatbik indirmenize gerek kalmayacaktır. İnternet sitesi vasıtasıyla indireceğiniz format bunun yanı sıra programsız video indirme şeklinde de malum yöntemdir. İşte adım adım TikTok video indirme yöntemleri:

 • İndirmek istediğiniz TikTok video URL’sini kopyalayın.
 • savefrom.net sitesine girin, sonrasında TikTok’u seçin (Ya da direkt olarak bağlantıyı tıklayın: https://tr.savefrom.net/download-from-tiktok )
 • Kopyaladığınız videonun URL’sini karşınıza çıkan ekrana yapıştırın.
 • İNDİR (Download) düğmesine tıklayın.
 • Hepsi bu kadar, bu aşamadan sonrasında video istediğiniz yere kaydedilecektir.

Bilgisayardan indirilen dosyalar İndirilenler klasörü, Karşıdan Yüklenenler ya da sizin belirlediğiniz klasöre kaydedilmektedir. Fakat rastgele bir klasör seçmediyseniz masaüstüne de bakabilirsiniz. Cep telefonu indirmeleri için ise cihazın İndirilenler klasörüne göz atın. Bunun haricinde uygulama üzerinden indirme yöntemlerini de bir sonraki antet altında bulabilirsiniz.

Bu adımları bilgisayar üstünden ya da cep telefonunuzun web tarayıcısını kullanarak yapabilirsiniz. IOS ve Android tabanlı cihazlar için uygulanabilir yöntemdir.

Uygulama ile TikTok video indirme

Logosuz ya da filigran olmadan TikTok üstündeki videoları indirmenin bir öteki yolu da cep telefonunuza yükleyeceğiniz tatbik ile yapılmaktadır. Öncelikle yapmanız gereksinim duyulan SaveFrom.net üstünden mobil tatbik APK’sını indirin. Daha sonrasında cihaza tatbik kurulumunu yapın. Uygulamayı kurduktan sonrasında şu adımları izleyin:

 • İndirmek istediğiniz TikTok video URL’sini kopyalayın.
 • SaveFrom uygulamasına girin ve TikTok’u seçin.
 • Kopyaladığınız videonun URL’sini karşınıza çıkan ekrana yapıştırın.
 • İNDİR (Download) düğmesine tıklayın.
 • Hepsi bu kadar, bu aşamadan sonrasında video istediğiniz yere kaydedilecektir.

SaveFrom uygulaması ile TikTok uygulaması haricinde YouTube, Facebook, Instagram gibi çoğu değişik toplumsal medya uygulaması videolarını indirmeniz mümkündür.

TikTok videosu indirirken kesinlikle dikkat edin!

Paylaşmakta olduğumuz TikTok videolarını indirme tekniği internet olmadığı durumlarda izlemeniz için olup sahibinin izni olmadan kullanmamanızı ya da değişik platformlarda paylaşmamanız icap ettiğini önemle hatırlatırız. Aksi halde yasal sorumluluğunuz bulunmaktadır.

TikTok kullananlar için tavsiye edilen içerikler:

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir