Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Fito kremin cilde faydaları! Fito Krem Genç Görünmek için Etkili Mi? 06.23

Fito kremin cilde faydaları! Fito Krem Genç Görünmek için Etkili Mi? 06.23

Bilgifresh Bilgifresh - - 3 dk okuma süresi
671 0
Fito krem

Fito Krem Nedir?

Fito Krem Son zamanların en çok tercih edilen Kremlerden oldu Cilt deki lekeleri ve sivilceleri geçirmesi ünlenmiştir. Şimdi sizlerle bu sihirli kremin cildimize olan faydaları, Kullanımını adım adım anlatacağımız yazımızda merakınızı giderecek birçok cevap bulacaksınız.

Ciltteki yaraları iyileştiren ve bakterilere karşı koruyan bir kremdir.  Kortizon içermez, sivilce, egzama, sedef, yanık, çatlak gibi cilt problemlerine iyi gelir.  Kremi kullanmadan önce cildi temizleyin ve hafifçe masaj yaparak sorunlu bölgeye sürün.

Fito Krem Ne İşe Yarar

Eczanelerde satılan Fito Krem 40 mg/g Tüp Halinde satılmaktadır. Reçeteli bir ilaçtır. Kullanım alanı oldukça fazladır.

İyi geldiği hastalıklar Egzamalar, Alerjik kaşıntılar, Fistüller, Çatlaklarda, sünnet sonrasında iyileşme aşamasında, ameliyat sonrası yaraların iyileşme aşamasında, Doğum sonrası karın çatlaklarında, Meme ucu çatlaklarında ve cilt dokusunun yenilenmesinin yavaşladığı durumlarda kullanılır.

Fito krem

Fito Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Abeslang veya temiz bir yardımcı materyalle yara yerine sürünüz. Kremi sürme işleminden sonra üzerine kapatacağımız gazlı bezin de krem ile sıvanması kremin beze iyice yedirilip yara yerinin üzeri kapatılması önemlidir. Kremin suda çözülme özelliği olduğunu belirtmek isterim bir sonra ki kullanımda kullanım da steril su ile yıkanıp tekrar uygulama yapılabilir.

Fito Krem Fiyatı

Eczanenizden alabileceğinizi belirttiğimiz 40gr Tüp Formunda Fito Krem Fiyatı 26.06.2023 tarihinde ki güncel fiyatı 55,52 Tl’dir

Bu fiyatlar sürekli güncellemektedir. Fiyat belirttiğimiz tarih için geçerlidir.

Fito krem

Peki ya Yan Etkileri?

Yan etkileri çok görülmese de alerjik reaksiyon belirtilerini gösterdiğinizde kullanmayı bırakıp doktorunuzla iletişime geçip Acil Servise başvurmanız önemlidir.

Bu belirtiler Nelerdir?

  • Yutkunma Zorluğu
  • Boğazlar da Daralma hissi ve Bademciklerin şiştiğini hissetme durumları
  • Tüm Vücutta Yaygın Kızarıklık
  • İlacın Kullanım alanında şişmeler
  • Kısacası tüm ilaçlarda olduğu gibi Vücudunuz da Normal Olmadığı düşündüğünüz bütün belirtiler için doktorunuza başvurun.

Unutmayın Ki Tüm ilaçlar bir bilene danışılmalı, Bu bilen kişiler ilaçları daha önceden kullanan kişiler değil DOKTORLARDIR.

Kaynak SAĞLIK VE İLAÇ DÜNYASI

İlginizi Çekebilir >>> Hirudoid Forte Jel faydaları! Hirudoid Forte Jel kullanım kılavuzu! Hirudoid Forte Jel fiyatı 2023

Bizi Ziyaret Etmeniz Ekibimizi Çok Mutlu etti Başka Yazılarımızda buluşmak Üzere… Bilgifresh.com

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir