Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel
 4. »
 5. En Çok Tercih Edilen Personel Soyunma Dolapları

En Çok Tercih Edilen Personel Soyunma Dolapları

Bilgifresh Bilgifresh - - 8 dk okuma süresi
644 0
Personel Soyunma Dolapları

Şık ve fonksiyonel tasarımlı Personel Soyunma Dolapları, muhtelif iş ve hizmet sektörlerinde tercih edilir. İşletmelerde çalışanların günlük kıyafet, iş elbisesi, hususi eşya ve çabalama ekipmanları gibi malzemelerini yerleştirebileceği modeller, muhafazalı koruma alanları yaratır. Bu nedenle besin sanayinden inşaat sektörüne, sıhhat kuruluşundan güven hizmetlerine, fabrikadan endüstriyel üretime kadar etkinlik yayınlayan bütün ortamlara makul soyunma dolapları tasarlanır. Ürün geliştirme sürecinde ise aşçılardan mutfak görevlilerine ve servis elemanlarına, sıhhat çalışanlarından maden ya da vapur işçilerine, market görevlilerinden medikal ve laboratuvar personellerine kadar bütün sektör çalışanlarının gereksinimleri dikkate alınır. En oldukça tercih edilen personel soyunma dolapları hakkında bu yazımızın detaylarında, iş yerinizin ve personellerinizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünün hangisi olması gerektiğine rahatlıkla karar verebilirsiniz.

İçindekiler

Çelik Soyunma Dolabı Özellikleri

Çelik soyunma dolapları, çelik malzemeden yapılma dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü dolaplardır. Bu dolapların özellikleri, genelde kullanım amacına ve modeline göre değişebilir, fakat genelde aşağıdaki özellikleri içerir:

 1. Güvenliklidir.
 2. Dayanıklılıkdır.
 3. Kapasitesi geniştir.
 4. Düzenleme seçenekleri geniştir.
 5. Kullanım alanları çoktur.
 6. Temizlik kolaylığına sahiptir.
 7. Estetik, tasarıma uygundur.

 

Personel Soyunma Dolapları
Personel Soyunma Dolapları

Konfor ve Güvenlik Sunan Personel Soyunma Dolapları

Standart soyunma dolabı modelleri, çoğu işletmenin çabalama düzenine ahenk elde eden özelliklerdedir. Ürünlerin sağlam yapıları ve fonksiyonel bilgileri tasarlanırken kullananların konforu ön planda tutulur. Ayrıca ürünler; şahsi giysi, eşya ve maddi kıymeti olan ekipmanlarını muhafaza edebilecekleri, güvenilir gizleme üniteleri olarak kullanılır. Tek kapılı ürün benzerlerinden onikili soyunma dolabı çeşitlerine kadar şık ve kullanışlı stilleri, ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Tekli iş güvenliği soyunma dolabı modelleri, bilhassa ufak ölçekli işletmelerin gereksinimlerinin karşılanması için idealdir.

İşlevselliği ve dekoratif stili bir araya getiren pingo ayaklı soyunma dolapları hem karşılaşabileceğiniz balans ve yük sorunlarını yok eden hem de temizlik uygulamalarına elverişli modellerdir. Bu sayede işyerlerinde hijyenin sağlanmasını olası hale getiren dolapların konumlandırıldığı zeminlerin silinmesi kolaylaşır. Personel soyunma dolapları şantiye gibi dış arazi çalışmalarının yapıldığı ortamlarda ya da kimyasal işlemlerin gerçekleştiği yapınak alanlarında da sık sık tercih edilir. İş kıyafetlerinin ve ayakkabılarının yerleştirilmesini kolaylaştıran altılı kundura raflı soyunma dolabı seçenekleri, personelinizin eşyaları için steril bölmeler oluşturur.

Çelik dolap imalatı yapan ceacelik.com üstünden dolapları inceleyebilirsiniz.

Faaliyet Alanlarına Uygun Personel Soyunma Dolapları

Spor, yüzme, güzellik, masaj salonlarına hususi hazırlanan Z model çift soyunma dolabı seçenekleri, müşterilerinizin değişik eşyalarını yerleştirebilmeleri için en makul ve korunaklı bölmelere sahiptir. Bu sayede günlük ve sportif kıyafetlerin yanısıra cep telefonu, kartlık, cüzdan ve laptop gibi değerli eşyalarını da güven dibine alabilirler. Ayrıca işyerinizin dekorasyon tarzında da etkili bir ambiyans yaratan konseptler de mavi, turuncu, haki, pembe, mor, krem toplu ve karşıtlık renkler yönünden zengindir. Endüstriyel üretim, besin ve makine sanayi, zirai ve tıbbi deva sektörleri gibi muhtelif etkinlik alanlarında çalışanların; iş modeline makul iş elbisesi, baret, forma, çizme gibi giysiler giymeleri gerekir. İşletmenizin donanımı ve personelinizin ekipmanları kapsamında şekil verilen dokuzlu soyunma dolabı modellerini tercih ederek çalışanlarınızın giysi ve malzemelerine kafi gelecek büyüklükte gizleme birimleri oluşturabilirsiniz. İş Güvenliği Kanunu kapsamında modernize edilen çatılı üçlü soyunma dolabı seçeneklerinin tercih edilmesi durumunda, çabalama ortamınızda şık ve düzgün soyunma odaları elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çalışanlarınız tarafınca dolapların üstüne konulmuş olan kundura ve baret gibi malzemelerin, kapaklı bölmelerin içine yerleştirilmesini mecburi hale getirebilirsiniz. Standart dörtlü soyunma dolabı fiyatları ve beklentilerinize hitap eden mamüllerin maliyeti, memnuniyetinizi artıran seçenekler sunar. İşletme bütçesine katkı ve çalışanlarınıza konfor elde eden demirbaş kalifiye personel soyunma dolapları üreten elit markalar; mamüllerin nakliye, taşınma, demontaj, montaj ve bakım gibi satış sonrası aşamalarında da sizlere kusursuz yardımcı verir.

Viski Mezesi En İyi Tadım Deneyimi İçin 8 Tavsiye

Ahşap Küp ile Yapılabilecekler

Çelik Soyunma Dolabı Modelleri

Çelik soyunma dolabı modelleri, kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre değişik tasarımlara haiz olabilirler. İşte birtakım örnekler:

 1. Tek Kapılı Çelik Soyulma Dolapları: Küçük alanlarda kullanım için idealdir. Genellikle rafları ve askıları bulunur.
 2. Çift Kapılı Çelik Soyulma Dolapları: Büyük alanlarda kullanım için idealdir. Genellikle iki taksim durumunda tasarlanmıştır.
 3. Çelik Soyulma Dolapları: Bu dolaplar genelde işletmelerde, okullarda ve spor salonlarında kullanılır. Genellikle üst bölümde raf ve askılar, alt bölümde ise kundura ve çanta koymak için raflar bulunur.
 4. Dar ve Uzun Çelik Soyulma Dolapları: Küçük alanlar için idealdir. Bu dolaplar genelde üst bölümde askılar, alt bölümde ise kundura koymak için raflar bulunur.
 5. Çelik Soyulma Dolapları: Çok amaçlı kullanım için idealdir. Bu dolaplar, hem askılar hem de raflar içerir. Ayrıca, çekmeceler ya da kilitli bölmeler de mevcut olabilir.
 6. Yarım Kapılı Çelik Soyulma Dolapları: Genellikle işletmelerde ya da spor salonlarında kullanılır. Üst bölümde askılar, alt bölümde ise kundura koymak için raflar bulunur.
 7. Çelik Soyulma Dolapları: Bu dolaplar, genelde askeriye, güven güçleri, hastaneler ve okullarda kullanılır. İçindeki bölümler, kullanıcının giysilerini düzenlemesine imkân tanıyan bölücüler ile donatılmıştır.

Bu yalnızca birkaç örnek, fakat ihtiyacınıza İdeal çelik soyunma dolabı modelini bulmak için inceleme yapmanız önerilir.

Çelik dolap modellerini inceleyebilirsiniz: https://www.ceacelik.com/celik-dolap-kilitli-metal-dolap/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir