Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. İnternet
 4. »
 5. Bezmialem Randevu İptal 2023

Bezmialem Randevu İptal 2023

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 5 dk okuma süresi
813 0
Bezmialem Randevu İptal

Bezmialem Randevu İptal Etmek mi istiyorsunuz?  – Bir sağlık problemi için hastaneden randevu aldığınızda bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir ve randevulu olduğunuz bir doktora gidemeyebilirsiniz. Randevu iptali de bu durumda diğer hastaların hakkına girmemek ve başka bir güne tekrardan randevu alabilmek için oldukça önemlidir.

Bezmialem Hastanesi’nden randevu almış ve bu randevuya gidemeyecek olan kişiler, bu randevularını nasıl iptal ettirebileceklerini merak edip araştırmaktadır.

Bezmialem Randevu İptal

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan ve sağlık hizmetlerinde öncü bir kuruluş olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi, randevu iptali için kişilere önemli bir hizmet vererek kolayca randevu iptali yapılabilmesini sağlar.

Bezmialem randevu iptal, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde randevu alarak görüşmek istediğiniz bir doktorun randevusunu iptal etmek veya değiştirmek için izlemeniz gereken prosedürdür.

Bu süreç, hastaların randevu zamanlarını uygun bir şekilde düzenleyebilmeleri için esneklik sağlarken, Bezmialem Hastanesi randevusunu iptal ettirmek oldukça kolaydır.

Bezmialem Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Bezmialem randevu iptali yapmak oldukça basittir. Kişiler, iptal ettirmek istedikleri randevularını gerek Bezmialem telefon numarası üzerinden hastane ile iletişime geçerek, gerek Bezmialem Hastanesi’nin resmi web sitesini ziyaret ederek kolayca randevusunu iptal edebilmektedir.

Aynı zamanda dilerse iptal ettiği randevu gününü başka bir randevu günüyle de kolayca değiştirebilmektedir. Resmi web sitesi üzerinden online olarak randevusunu iptal etmek isteyen kişiler, şu adımları takip etmelidir:

 • İlk olarak Bezmialem Hastanesi’nin resmi web sitesine gidin.
 • Ana sayfada, “sağ bölümde yer alan menüden “Online Randevu” seçeneğine tıklayın.
 • Randevu sayfasına erişebilmek için açılan sayfada ilgili alana T.C kimlik numaranızı girin.
 • Ardından randevu sayfasında “Randevularım/Randevu İptal” başlığına tıklayın.
 • Burada hali hazırda almış olduğunuz ve iptal ettirmek istediğiniz randevuyu seçin.
 • Son olarak iptal işlemini onaylamak için gerekli adımları takip edin.

Bu adımları takip ederek Bezmialem randevu iptal sürecini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine resmi web sitesi üzerinden sayfanın en alt kısmında yer alan iletişim numaralarını öğrenerek ve bu numaraları arayarak da telefon yoluyla randevunuzu iptal edebilir ve başka bir uygun güne randevu alabilirsiniz.

Bezmialem Randevu İptal
Bezmialem Randevu İptal

Bezmialem Randevu Sorgulama

Bezmialem Randevu sorgulama, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde randevu almış olduğunuz tıbbi hizmetlerin, randevu tarihini ve diğer detaylarını kontrol etmenizi sağlayan bir süreçtir.

Bu hizmet, hastaların randevu bilgilerini güncellemelerine, randevu tarihlerini hatırlamalarına ve gerekirse randevularını iptal veya değişiklik yapmalarına yardımcı olur. Bezmialem randevu sorgulama işlemi genellikle hastane web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilir.

Hastalar, randevu sorgulama sayfasında kişisel bilgilerini (TC kimlik numarası, ad, soyadı) girdikten sonra sistem, verilen bilgilere dayanarak randevu detaylarını gösterir. Bu detaylar arasında randevu tarihi, saat, doktorun adı, klinik veya poliklinik bilgileri yer alabilir.

Fatih Bezmialem randevu sorgulama işlemi, hastaların randevu saatlerini hatırlamalarına ve randevu öncesinde gerekli hazırlıkları yapmalarına yardımcı olur. Ayrıca, randevu tarihinde veya saatinde herhangi bir değişiklik veya iptal durumu varsa, hastaların zamanında haberdar olmalarını sağlar.

Bezmialem Randevu İptali İpuçları

Bezmialem Hastanesi’nden almış olduğunuz randevu için iptal veya değişiklik yapmayı düşündüğünüzde, mümkünse randevunuzu başka bir tarihe veya saat aralığına taşımayı düşünün.

Bu sayede tekrardan uzun süre randevu beklemek zorunda kalmadan ve doktorunuza da esneklik sağlayarak size en uygun tarihte bir randevu alarak rahatça sağlık sorununuz için hizmet alabilirsiniz.

Bezmialem randevu iptali yaparken, mümkün olduğunca erken hareket etmeye çalışın. Bu, hem size hem de başkalarına daha fazla zaman ve seçenek sunar. Randevu iptali için olağandışı durumlar haricinde en geç randevudan 1 gün öncesine kadar randevunuzu iptal ettirmeniz önemlidir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir