Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Tiyatroda Seyircinin Beklediği Dinlenmelik Alan Nedir? Wow Guru

Tiyatroda Seyircinin Beklediği Dinlenmelik Alan Nedir? Wow Guru

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 3 dk okuma süresi
709 0
Tiyatroda Seyircinin Beklediği Dinlenmelik Alan Nedir Wow Guru

Tiyatroda seyircinin beklediği dinlenmelik alan, birçok insan tarafından merak edilmektedir. Özellikle çok popüler bir kelime oyununda karşılarında çıkan bir terim olan bu alanın adı fuaye olarak bilinir. Fuaye, tiyatro gösterisini izlemek için gelen seyircilerin, gösterinin başlamasını bekledikleri ve tiyatro sahnesinin dışında vakit geçirdikleri alandır.

WOW Guru Tiyatroda Seyircinin Beklediği Dinlenmelik Alan

WOW Guru adlı Words of Wonders: Guru oyununda ise kişilere çeşitli kelimelerden oluşan bulmacalar sorulur ve doğru cevapları bulmaya çalışırlar. Bu oyunda bazen zorlanabilirler ve bazı soruların cevaplarını bulmakta güçlük çekebilirler. Oyunda jokerler olsa da bazı kişiler bu jokerleri kullanmak istemez veya ellerinde bulunmaz, bu nedenle doğru cevabı aramak için araştırma yaparlar. Tiyatroda seyircinin beklediği alan WOW oyununda en çok destek aldıkları ve doğru cevap için araştırdıkları sorulardan biridir.

Bu sorunun doğru cevabı fuaye olacaktır. Fuaye, tiyatrodaki seyircilerin gösteri başlamadan önce beklediği ve dinlendiği alandır. Yani Words of Wonders: Guru oyununun bir bölümünde çıkan ve bu terimi bilmeyen kişilerin araştırdığı sorunun cevabı fuaye olacaktır.

Herhangi bir oyunu oynarken karşılaştığımız zorlukları aşmak adına ufak ipuçları ararız. Sanılanın aksine bir öğrenme biçimi olarak da kullanıldığını unutmamak gerek, WOW Guru oyununu oynayan ve doğru kelimeleri bulup bölümleri geçmeye çalışan kişilerin en zorlandıkları kelime sorulardan biridir. Genellikle herkes tarafından bilinen bir kelime olsa da bu terim, akıllara gelmesi zor olabilen bir kelime olan irade ile ifade edilir. Yani bu soruya takılan ve cevabını bulmaya çalışan kişilerin aradığı cevap irade olacaktır.

Fugo Games tarafından geliştirilen ve özellikle kelime oyunları konusunda başarılı ve popüler işler ortaya koyan Words of Wonders: Guru oyunu, kişilerin kelime dağarcığını test eden ve sınayan keyifli ve bilgilendirici bir oyundur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir