Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kullanıcı Yorumları
 4. »
 5. Sildegra Kullananlar Yorumları

Sildegra Kullananlar Yorumları

BilgifreshDua BilgifreshDua - - 4 dk okuma süresi
96 0
Sildegra Kullananlar Yorumları

Sildegra Kullananlar Yorumları birçok kişi tarafından merak edilmektedir.Erkeklerde görülen isteksizlik problemleri son zamanlarda çok artmaktadır. Bu artış kişinin cinsel hayatında oldukça zor duruma düşmesine neden olmaktadır.

Bu tip bir rahatsızlıkta müdahile edilmediği takdirde uzun süreli ilerleme kaydetmesi görülebilmektedir. Sildegra kullananlar yorumları ile Bu sıkıntılardan kurtulabildiğinden bahsetmektedirler. Doktorlar tarafından yazılan bu ilaç en kısa sürede istikrarsızlık probleminizi ortadan kaldırmaktadır. Peki, Sildegra Kullananlar Yorumları nasıl?

Sildegra Kullananlar Yorumları

İlk defa böyle bir şey kullandım. Gerçekten işe yarıyor. Fakat daha sonra orta şiddetli bir baş ağrısı ile karşılaştım.

Kullandıktan sonra geciktirdi. Ama sonrasında ufak bir baş ağrısı yarattı.

Cinsel hayatımı ciddi oranda olumlu etkiledi. Boşalma sorunumu ortadan kaldırdı.

Dikkatli ve doktorunuza danışarak kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde sorununuzu gidermek yerine başka sorunlara yol açabilmektedir.

Sildegra Zararları Nelerdir?

Sildegra kullanırken dikkatli olunması gerekmektedir. Yararları olduğu gibi yan etkileri de bulunmaktadır. Sildegra zararları nelerdir bakmadan önce bilinmelidir ki doktorunuz reçete ile yazmadığı sürece kullanılmaması gerekmektedir.

 • Yüz Kızarması
 • Sersemlik Hissi
 • Burun Tıkanıklığı
 • Hazımsızlık
 • İdrar Yolu Enfeksiyonu
 • Baş Ağrısı

Eğer bu sıkıntılar uzun süreli ve ciddi boyutta seyrederse mutlaka bir hekime görülmesi gerekmektedir.

Sildegra İlacı Ne Kadar Süre Kullanılır?

Sildegra ne kadar süre kullanılır? Bunun cevabı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bazı ilaçlar bazı vücutta farklı şekilde kabul edildiği gibi bunun cevabı tamamen sizin vücudunuza bağlı olmaktadır. Doğru doz da kullanımda cinsel istikrarsız sorunundan kolay bir şekilde kurtulmak mümkün olmaktadır. Sorundan kurtulmak için bazen sadece ilaç yeterli olmamaktadır. Düzenli beslenme alkol ve sigara tüketimi de en aza indirilmesi gerekmektedir. Kullanım şekliniz ve doz doğru olmadığı takdirde ileriki vadede sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilmektedir.

Sildegra İlacı Nedir?

Sildegra ilacı nedir? Sildegra erkekler tarafından cinsel ilişki de yaşanan istikrarsızlık sorununu gidermek için kullanılan bir tür ilaçtır. Cinsel birliktelik esnasında yaşanan istenmeyen durumlar için doktorlar tarafından yazılan bir ilaçtır. Kişi kendi kafasına göre bu ilacı kullanmaması gerekmektedir.

Sildegra Kullananlar Yorumları
Sildegra Kullananlar Yorumları

Sildegra’dan Sonra Alkol Alınır Mı?

Sildegra’dan sonra alkol alınır mı? Sildegra ilacı kullanırken alkol tüketilmesi önerilmemektedir. Ayrıca alkol erkeklerde erekte olmayı olumsuz şekilde etkilediği için günlük yaşantıda da kullanılmaması gerekmektedir. Sildegra kullanımı sonrası alınan alkol ilacın etkisini minimuma indirmektedir. Ayrıca sigara tüketimi de cinsel problemler yaşayan erkeklerde tavsiye edilmemektedir.

Sildegra 100 Mg Etkisi Ne Kadar Sürer?

Cinsel birliktelikte sorun yaşayanların kullandığı Sildegra ilacının etki süreside merak edilmektedir. Sildegra 100 mg etkisi ne kadar sürer? Bunun yanıtı kişinin yaşına ve hastalığının ne düzeyde olduğuna göre değişmektedir. Kullanmaya başlandıktan sonra 4 saat içinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Bu süre, kişinin kendisine bağlı olarak 12 saate kadar devam edebilmektedir. Bu konuda doktora danışılmasında fayda vardır. Kullanmadan önce ilacın yan etkileri de mutlaka okunması gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir