Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sponsor
  4. »
  5. Free Fire: Üniversiteli gençler oyun yayını yaparak para kazanmaya devam ediyor

Free Fire: Üniversiteli gençler oyun yayını yaparak para kazanmaya devam ediyor

Bilgifresh Bilgifresh - - 3 dk okuma süresi
740 0

Aydın’da yaşayan 22 yaşındaki tıp öğrencisi, her akşam Youtube üstünden yapmış olduğu Free Fire oyunu canlı yayınları ile kirasını, faturalarını, market alışverişlerini ve tatillerini karşılıyor. Maddi olarak bağımsızlığını duyuru etmiş olan genç, bu şekilde büyük bir oyun tutkunu kesime minnettar bulunduğunu dile getiriyor.

Garena International firması tarafınca yayına konulmuş Free Fire oyunu, oyuncuların hayatta kalması için savaşması ve ekipman toplamasına dayanan bir oyundur. 10 dakikada biten oyun, oyuncularına büyük bir adrenalin yaşatmaktadır. Oyunu oynaması kadar izlemesi de zevkli olacak ki genç yayıncı, bir akşamda 200 bin benlik seyirci biriktirerek gecenin rekorunu kırdı.

İçindekiler

‘’Burada Olmamın En Büyük Sebebi İzleyicilerim’’

Oyundaki başarılı olmasını Free Fire elmas satın alıp bu elmaslar ile devamlı karakterini geliştirmeye uğraşmasına bağlayan genç, tüm Free Fire oyuncularına bunu önermektedir. Eğlenceli ve akıllıca komiklikleri ile büyük bir kitlenin sevgisini kazanmış ve her gece yapmış olduğu yayınlar ile para kazanmaktadır. İzleyicilerine devamlı olarak Free Fire elmas kodu armağan ederek seyircilerini kendine bağlamaya çalıştığını söyleyen oyuncu şunları dile getirdi: ‘’ Burada olmamın en büyük nedeni izleyicilerim. Bunun hakkını almaları gerekir. Bu yüzden onlara devamlı olarak hediyeler vererek bu sevgiye mukamele vermeye çalışıyorum.’’

Öğrenicinin Elmas Satın Aldığı Web Sitesi ; https://www.gamesatis.com/free-fire

Ünlü Oyun Yayıncısı Elmasın Önemini Vurguluyor

Elmasın önemini defalarca vurgulayan oyuncu, karakter gelişimi yapmak isteyen seyircilerine de devamlı bunu öneriyor. Gamesatis.com sitesini kullanarak Free Fire diamond alışverişini yaptığını söyleyerek sevenlerine de bu siteyi öneri ediyor. Güvenilir ödemenin önemi kuşkusuz oldukça büyük ve tam da bu sebeple güvenilir ödeme sistemleri olan siteler tercih edilmelidir. Gamesatis.com güvenilir ödeme yöntemine sahip, ödeme bilgilerinizi koruyan sayılı sitelerden biridir.

Ünlü yayıncı şu laflarla röportajı bitiriyor: ‘’ Free Fire elmas yükleme prosedürü mutlak olarak güvenilir siteler vasıtasıyla yapılmalıdır. Bkz: gamesatis.com Benim bu konudaki tercihim gamesatis.com sitesidir. Free Fire elmas satın al ve daha diğer çoğu hizmet sunan site, çoğu oyuncu ve yayıncı arkadaşımın kullandığı ve oldukça önerilmiş olduğu bir sitedir. Oyunda kendini geliştirmek isteyen oyunculara önerim elmas alarak oyun karakterini geliştirmek için oldukça gayret sarf etmeleridir.’’

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir