Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Czn Burak Serveti Ne Kadar?

Czn Burak Serveti Ne Kadar?

Bilgifresh2 Bilgifresh2 - - 5 dk okuma süresi
324 0
Czn Burak Serveti Ne Kadar? Czn Burak Hakkında Bilinenler

Czn Burak serveti ne kadar olduğunu anlatan bir yazıyla karşınızdayız. Sosyal medyada popüler olan ve tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Czn Burak, ilginç yemekleriyle dikkat çekiyor. Özellikle ihtiyaç sahibi insanlara ve çocuklara yemek pişirmeyi severek yapıyor. Aktif bir hayatı olan Czn Burak’ın serveti oldukça yüksek.

CZN Burak Kimdir?

CZN Burak, 24 Mart 1994’te İstanbul’da doğmuş ve kökenleri Hatay Yayladağı Yoncakaya köyüne dayanan bir fenomendir. Anadolu ve Arap mutfağına ait yemeklerini kameralar karşısında gülümseyerek hazırlamasıyla internet dünyasında ün kazanmıştır. Eğlenceli yemek videolarını Instagram hesabında paylaşarak dünya çapındaki takipçilerinin beğenisini kazanan CZN Burak, sosyal medya dünyasında “Smiley Bae” olarak tanınmaktadır.

CZN Burak Nereli?

1994 doğumlu olan ünlü şef, İstanbul’da doğmuş olmasına rağmen aslen Hataylıdır. Zengin bir yemek kültürüne sahip olan Hatay’ın Yayladağı ilçesinin Yoncakaya köyündendir. Memleketine bağlılığıyla bilinen Burak Özdemir, sık sık akrabalarını ziyaret ederek orada geçmişe olan özlemini gidermektedir.

CZN Burak Kaç Yaşında?

Ünlü fenomen CZN Burak, 24 Mart 1994’te doğmuş olup şu anda 29 yaşındadır. Genç yaşlarda kariyerine başlayan Burak Özdemir, kısa sürede ünlenerek işlerini büyütmüştür. Babasının desteğiyle 2009 yılında Aksaray’da Hatay Medeniyetler Sofrası adlı bir kebapçı açmıştır. İlk başarısının ardından farklı şehirlerde ve ülkelerde şubeler açarak bir restoran zinciri kurmuştur.

CZN Burak Evli Mi?

İnstagram hesabında 46 milyon takipçisi olan CZN Burak, videolarında gözlerini ayırmadan yaptığı yemeklerle ün kazanmıştır. Başarılı şef henüz evli değildir ancak bir sevgilisi vardır. Burak Özdemir’in sevgilisi TikTok fenomeni olan ve aynı zamanda L’oreal’in eski reklam yüzü olan Aslı Güler’dir.

CZN Burak Serveti Ne Kadar

Milyonlarca takipçisi bulunan CZN Burak, sosyal medya üzerinden kazandığı ünle dünyaca ünlü sanatçıları, futbol yıldızlarını ve iş adamlarını restoranlarında ağırlamaktadır. Kişisel serveti yaklaşık 2 yıl önce yurt dışı kaynaklarında 11 milyon dolar olarak belirtilmiştir. Ayrıca spor ve lüks araçlara ilgi duyan CZN Burak’ın 3 adet yüksek fiyatlı aracı vardır. Bunun yanı sıra yaşadığı evin değeri 10 milyon TL’nin üzerindedir. Oyuncak koleksiyonunun değeri ise yaklaşık olarak 150.000 TL’dir. Tüm bu üne ve servete rağmen CZN Burak, zenginlik düşkünü olmayıp yardıma muhtaç insanlara yardım etmektedir.

CZN Burak Aylık Geliri

CZN Burak, lüks restoran zincirinin sahibi olarak tanınan bir isimdir. İstanbul’da bulunan 3 şubesinin günlük kazancının 20 milyon TL’yi aştığı bilinmektedir. Ayrıca CZN Burak’ın Instagram hesabında paylaştığı videolar başına 4 ila 7 bin dolar arasında ücret aldığı bilinmektedir. Burak Özdemir günlük kazancı hakkında bilgi vermese de, yüksek miktarda gelir elde etmektedir.

CZN Burak Arabaları

CZN Burak, bir araba tutkunu olarak bilinir. Genç yaşına rağmen 3 lüks araca sahiptir. Bu araçlar: sarı renkli Ford Mustang, gri renkli Porsche Paramera ve Range Rover’dır.

CZN Burak Kaç Şubesi Var?

Burak Özdemir, dünya genelinde tanınmış bir üne sahiptir ve yemekleriyle herkesin beğenisini kazanmaktadır. Arap ve Anadolu mutfağını birleştirerek görsel bir şölen sunmaktadır. 2009 yılından bu yana toplamda 5 şubesi bulunmaktadır. CZN Burak’ın şubeleri şunlardır: İ

  • İstanbul Aksaray
  • İstanbul Taksim
  • İstanbul Etiler
  • Dubai
  • Tacikistan

Wikipedia CZN Burak hakkında yazılanlar

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir