Bilgifresh.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.

BilgiFresh

BİLGİFRESH.COM
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kullanıcı Yorumları
 4. »
 5. Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları

BilgifreshDua BilgifreshDua - - 5 dk okuma süresi
294 0
Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları, bu şekilde zayıflamak isteyen kişilerin araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bu görüşlerin bir kısmı olumlu olurken, bir kısmı olumsuzdur. Dolayısıyla tüm Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumlarını incelemeniz, sizin için faydalı olacaktır. İçeriğimizde yer alan alt başlıkları inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Andulasyon ile zayıflama, son yıllarda popülerliği artan ve birçok kişinin ilgisini çeken alternatif bir zayıflama yöntemi haline gelmiştir. Vücuda düşük frekanslı ses dalgaları göndererek çalışan bu yöntem, metabolizmayı hızlandırma, kan dolaşımını ve lenfatik drenajı iyileştirme gibi birçok fayda sağlamaktadır.

Sildegra Kullananlar Yorumları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları Nasıl?

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları genellikle olumlu yöndedir. Kullanıcılar, bu yöntemin kendilerine kilo verme süreçlerinde yardımcı olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu görüşler kişiseldir. Bu nedenle aynı etkileri sizin yaşayacağınızı garanti etmeyecektir. Aşağıda yer alan Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları fikir oluşturması amacıyla eklenmiştir. Herhangi bir öneri içermemektedir.

Yaklaşık 3 ay önce andulasyon terapisi ile zayıflamaya başladım. Başlangıçta tereddütlerim vardı, ancak deneyenlerin yorumları ve danıştığım uzmanların tavsiyeleri beni cesaretlendirdi.

Haftada 3 kez, 30 dakikalık seanslara katıldım. Seanslar sırasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmedim. Aksine, titreşimlerin vücudumu rahatlattığını ve stresimi azalttığını fark ettim.

Titreşimler sayesinde kaslarımı çalıştırdı ve kalori yakmamı sağladı.

Yaklaşık 3 ay önce, kilo verme hedefime ulaşmama yardımcı olması için andulasyon tedavisini denemeye karar verdim. Doğrudan etki etmese de zayıflama sürecimi hızlandırdı diyebilirim.

Andulasyon seanslarına ve beslenme programına uymaya başladıktan sonra, ilk aydan itibaren kilo vermeye başladım. 4 ayın sonunda, toplamda 8 kilo verdim ve vücudumda gözle görülür bir incelme gerçekleşti. Özellikle bel bölgemdeki yağlanmada önemli bir azalma oldu.

Andulasyon terapisine başladığımdan beri vücudumda belirgin bir değişiklik fark ettim. Düzenli seanslar sayesinde, özellikle bel bölgesindeki yağların azaldığını ve cildimin daha sıkı bir görünüme kavuştuğunu gördüm. Eşim bile çok zayıfladın diyor.

Başlarda andulasyon yöntemine karşı biraz şüpheciydim; ama birkaç seans sonrasında vücudumda olumlu değişiklikler olduğunu hissetmeye başladım. Selülit görünümünde azalma ve genel olarak daha fit bir vücuda kavuşmam, bu yöntemin etkisini görmem için yeterli oldu. Belki de ben öyle hissediyorum. Ama olsun iyi hissettirdi.

Andulasyon Nedir?

Andulasyon vücutta mekanik bir dalgalanma yaratarak çalışan, alternatif tıpta kullanılan bir zayıflama ve sağlık yöntemidir. Bu yöntem vücuttaki kan dolaşımını ve lenfatik drenajı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Özel bir makine kullanılarak, vücuda düşük frekanslı ses dalgaları gönderilmektedir. Bu ses dalgaları derin dokulara nüfuz ederek hücrelerin oksijen alışverişini artırmakta ve metabolizmayı hızlandırmaktadır.

Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları
Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumları

Andulasyon Ne İşe Yarar?

Andulasyon terapisinin birçok faydası bulunmaktadır. Andulasyon İle Zayıflayanlar Yorumlarında da gördüğümüz gibi, özellikle kan dolaşımını arttırarak vücudun daha verimli bir şekilde oksijen ve besin maddelerini taşımasına yardımcı olmaktadır. Dolaşımın iyileştirilmesi, aynı zamanda toksinlerin vücuttan daha hızlı bir şekilde atılmasını sağlamaktadır.

Andulasyonun Faydaları:

 • Yağ yakımını hızlandırır
 • Metabolizmayı artırır
 • Selülit görünümünü azaltır
 • Kan dolaşımını ve lenf akışını stimule eder
 • Kas gerginliğini ve ağrısını azaltır
 • Stres ve kaygıyı azaltır

Andulasyonun Olası Yan Etkileri:

 • Baş dönmesi
 • Mide bulantısı
 • Baş ağrısı
 • Yorgunluk

Video Kaynağı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir